Něcooo

Logo

Kdo jsme... 

NA TÉTO ČÁSTI WEBU PRÁVĚ USILOVNĚ PRACUJEME... :) 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ


Markéta
Markéta

Markéta Valová
-zakladatelka a pedagog školičky Hermína

Jako učitelka v MŠ působí od roku 2010. Vystudovala střední pedagogickou školu v Praze obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Studovala učitelství pro MŠ - specializace hudební výchova na Karlově Univerzitě. Absolvovala kurz: Logopedický preventista - asistent.  V roce 2020 dokončila specializační studium a stala se koordinátorem environmentální a ekologické výchovy pro MŠ. V současné době je na rodičovské dovolené a mateřsky pečuje nejen o svého syna, ale také o komunitní centrum: Herna Hermína.

Text připravujeme

Karolína
Karolína

Karolína Kratochvílová
-certifikovaná lektorka pilates, vedení kurzů fitMAMI

Sport je součást mého života a není tomu jinak ani na mateřské. S miminkem se dá dělat tolik věcí! Ráda bych o tom přesvědčila i ostatní maminky a motivovala je ke zdravému pohybu. Věřím, že spokojená maminka = šťastné děťátko. A kdo by si potřeboval odpočinout od dětiček a zcela se soustředit na své tělo, mysl a dech - jako certifikovaná instruktorka nabízím i večerní lekce pilates.

Kateřina Zonygová
-lektorka tance s dětmi v šátku a dvorní fotografka :)


Kateřina
Kateřina

Spolupracujeme...


Lucie Babyfoto

Focení v retro stylu (děti, rodinné, těhotenské a newborn focení) Základním motivem mých fotografií je lidský příběh. Pomocí rekvizit, barev a dalších artefaktů vzniká možnost vnímat fotografie jako děj události a příběhů ze starých časů. Snažím se zachytit kouzlo okamžiku a opravdového prožitku. 

Máma na vlně