Hermína, máma a já

Pro koho je to vhodné?

Zaměřujeme se na širokou věkovou škálu od novorozenců po předškoláky a tak k nám mohou přicházet pohromadě rodiny se sourozenci.

Co očekávat? 

 Prostor pro maminky s dětmi, kde mohou navázat nová přátelství, hrát si, objevovat a tvořit. To vše v klidu, s radostí a vzájemným respektem.

Proč se vracet?

Vytváříme komunitu maminek, které se budou rády pravidelně setkávat. Umožňujeme vám společně dobít baterky a načerpat dobrou náladu.

Vize

Oáza klidu pro maminky s dětmi 

Vizí našich setkání je nabídnout maminkám prostor, kde mohou společně se svými ratolestmi načerpat dobrou náladu, navázat nová přátelství, hrát si, objevovat a tvořit. Každý čtvrtek dopoledne vytvoříme v Hermíně oázu klidu pro maminky s dětmi, od těch nejmenších až po předškoláky.

Priority

To nejlepší co můžeme dětem nabídnout je náš čas 

Společně strávený čas 

Pohodová atmosféra

Respektující a tolerantní prostředí

Cíle

 Dobít baterky a načerpat dobrou náladu 

Vytvořit komunitu maminek, které se budou rády pravidelně setkávat. Umožnit jim společně dobít baterky a načerpat dobrou náladu. Poskytnout dětem prostor pro navazování přátelství, hraní, objevování a tvoření. Hlavně poskytnout maminkám a dětem čas a prostor, kde můžou výše zmíněné dělat společně, v klidu, s radostí a vzájemným respektem. Zaměříme se na širokou věkovou škálu od novorozenců po předškoláky a tak k nám budou moct přicházet pohromadě i rodiny se sourozenci, pro něž jsou jiné služby často nedostupné.

Zachycené okamžiky

Hermína, máma a já


Cena

Rezervujte si jedno místo

Vstupné: 

200,- Kč

Výše vstupného platí pro děti a jednu dospělou osobu, ceny jsou platné od 1. ledna 2023.