Logo

Kdo jsme... 

NA TÉTO ČÁSTI WEBU PRÁVĚ USILOVNĚ PRACUJEME... :) 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ


Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci.

Markéta
Markéta

Markéta Valová
-zakladatelka a pedagog školičky Hermína

Jako učitelka v MŠ působí od roku 2010. Vystudovala střední pedagogickou školu v Praze obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Studovala učitelství pro MŠ - specializace hudební výchova na Karlově Univerzitě. Absolvovala kurz: Logopedický preventista - asistent.  V roce 2020 dokončila specializační studium a stala se koordinátorem environmentální a ekologické výchovy pro MŠ. V současné době je na rodičovské dovolené a mateřsky pečuje nejen o svého syna, ale také o komunitní centrum: Herna Hermína.

Text připravujeme

Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

Karolína
Karolína

Karolína Kratochvílová
-certifikovaná lektorka pilates, vedení kurzů fitMAMI

Sport je součást mého života a není tomu jinak ani na mateřské. S miminkem se dá dělat tolik věcí! Ráda bych o tom přesvědčila i ostatní maminky a motivovala je ke zdravému pohybu. Věřím, že spokojená maminka = šťastné děťátko. A kdo by si potřeboval odpočinout od dětiček a zcela se soustředit na své tělo, mysl a dech - jako certifikovaná instruktorka nabízím i večerní lekce pilates.

Kateřina Zonygová
-lektorka tance s dětmi v šátku a dvorní fotografka :)


Kateřina
Kateřina

Spolupracujeme...


Lucie Babyfoto

Focení v retro stylu (děti, rodinné, těhotenské a newborn focení) Základním motivem mých fotografií je lidský příběh. Pomocí rekvizit, barev a dalších artefaktů vzniká možnost vnímat fotografie jako děj události a příběhů ze starých časů. Snažím se zachytit kouzlo okamžiku a opravdového prožitku. 

Máma na vlně