Herna Hermína 

tvořivá herna pro děti a dospělé...

PROFESIONÁLNĚ

Nabídka činností pro děti je připravena profesionály. 

Program pro děti připravují lidé s pedagogickým vzděláním a letitou praxí s nejmenšími dětmi. Sledujeme nejnovější trendy vzdělávání, které propojujeme s poznatky z tradičního proudu. Využíváme pomůcky a prvky pedagogických alternativ a programů (zejména Montessori, Waldorfské pedagogiky, Lesní pedagogiky a programu Začít spolu).

VÍME, PROČ TO DĚLÁME...

a pokroky zhodnotíte Vy sami.

TVOŘIVĚ

Forma aktivit je přizpůsobená dětem a jejich potřebám.

Jsme si vědomi, že období od narození do šesti let je pro rozvoj dětí klíčové.  Aktuálně se hovoří o tzv. "windows of opportunity", M. Montessori nazývala toto období absorbující myslí. J. A. Komenský bezprostřední smyslovou skutečnost označoval jako "zlaté pravidlo" vyučování. Proto i my stavíme vlastní prožitek, objevování souvislostí, hledání originálních řešení a práci s chybou nad samotný výsledek z činnosti.

VÍME, JAK TO DĚLAT...

a inspirujeme i Vás.

SRDCEM

To co děláme a jak to děláme nám dává smysl.

K Vám a Vašim dětem budeme vždy přistupovat s respektem, protože učení nápodobou je bezesporu nejsilnějším prvkem ve výchově. Mimo připravených aktivit Vám proto chceme nabídnout vstřícný prostor pro setkávání na tématických seminářích a workshopech, kde na sobě můžeme pracovat i my dospělí. Pochopení, kávy a pralinek máme vždy dostatek.

BAVÍ NÁS TO...

a nadchneme i Vás a Vaše děti.

Herna Hermína nabízí

obyčejně neobyčejné...

Aktivity pro děti


Kurzy a workshopy

"Žij vyrovnaně: trochu se uč a trochu přemýšlej a každý den trochu maluj a kresli a zpívej a tancuj a hraj si a pracuj." 
R. Fulghum


Chvilky pohody